makijazemakijazemakijazemakijaze

MAKIJAŻE PROFESJONALNE

Makijaż jest naszym dobrym przyjacielem, sprawia, że czujemy się piękniejsze i bardziej atrakcyjne. Źle dobrany i nieodpowiednio wykonany może wyrządzić jednak więcej złego niż dobrego, dlatego warto skorzystać z pomocy profesjonalistów, zwłaszcza w wyjątkowe dla nas dni. Wykonujemy makijaże ślubne (w tym próbny ślubny oraz korektę pana młodego), dzienne, biznesowe, studniówkowe, wieczorowe, sylwestrowe, do sesji zdjęciowych oraz na pokazy mody.

Profesjonalny makijaż na każdą okazję

Makijaż panny młodej

Makijaż ślubny to nie tylko wykonanie makijażu w dniu ślubu. To również spotkanie kilka tygodni przed ślubem, podczas którego określimy pielęgnacyjne ABC przedślubne, dobierając ewentualnie kosmetyki odpowiednie dla Twoich potrzeb oraz wykonamy makijaż próbny. Jesteśmy w stanie wykonać w razie potrzeby kilka wersji makijażu ślubnego, który będzie dopasowany do kolorystyki kwiatów, dodatków, sukni i biżuterii. Obowiązkowe zabranie ze sobą skrawka materiału sukni ślubnej oraz biżuterii. Makijaż wykonany jest profesjonalnymi kosmetykami i utrwalony fixerem, by mógł nieskazitelnie przetrwać całą noc.

MAKIJAŻ ŚLUBNY: 150,00 zł

MAKIJAŻ PRZEDŚLUBNY: 80,00 zł

Korekta pana młodego

Wykonujemy korektę pana młodego, tuszując błyszczenie, cienie, przebarwienia.

Makijaż jest niewidoczny dla oka.

KOREKTA PANA MŁODEGO: 50,00 zł

Makijaż pań z otoczenia pary młodej

Coraz modniejsza staje się wizyta w salonie wizażowym kilku pań na raz. Pannie młodej wykonujemy makijaż ślubny, dla jej mamy dobierzemy makijaż odpowiedni do cery dojrzałej, a makijaże wieczorowe wykonamy dla jej świadkowej czy koleżanek.

MAKJAŻ PAŃ Z OTOCZENIA PARY MŁODEJ: 80,00 zł

W przypadku 3 makijaży pytaj o atrakcyjne rabaty.

Makijaż codzienny

Wykonujemy go w naturalnych kolorach, jest stonowany, tuszuje mankamenty, podkresla atuty.

MAKIJAŻ DZIENNY: 80,00 zł

Makijaż biznesowy

Dostosowujemy go do reguł obowiązującego dress-codu. Makijażem biznesowym zapewni Ci profesjonalny wygląd i pewność siebie w pracy, podczas rozmowy kwalifikacyjnej czy na firmowym bankiecie.

MAKIJAŻ BIZNESOWY: 80,00 zł

Makijaż wieczorowy

W tym makijażu mocno podkreślimy oko. W zależności od Twoich upodobań może to być stonowane smokey-eye lub kolorowy makijaż mieniący się w świetle lamp.

MAKIJAŻ WIECZOROWY:   110-130 zł

MAKIJAŻ SYLWESTROWY: 130-150 zł

Makijaż studniówkowy

To zapewne Twój pierwszy ważny bal. Makijaż powinien być świeży, ale powinien również zakryć trądzikowe zmiany, które bywają uciążliwą domena młodego wieku. W makijażu podkreślimy wieczorowo Twoje oko, a całość utrwalimy, bys mogła bawić się do białego rana bez konieczności poprawek. W przypadku 3 makijaży (Ty i 2 koleżanki) pytaj o atrakcyjne rabaty.

MAKIJAŻ STUDNIÓWKOWY: 110 zł

Makijaż do sesji fotograficznej

Makijaż dostosowany jest do błysku flasha i specyficznych warunków sesji.